ტყიბულის N7 საჯარო სკოლაში საგაკვეთილო პროცესი საზეიმოდ განახლდა
ტყიბულის N7 საჯარო სკოლაში 2023-2024 სასწავლო წელი საზეიმოდ დაიწყო. წელს სკოლამ ახალ გარემოში განაახლა საგაკვეთილო პროცესი.
სასწავლო წლის დაწყება ბავშვებსა და სრულიად სასკოლო საზოგადოებას ტყიბულის მუნიციპალიტეტის მერმა, დავით ჩერქეზიშვილმა მიულოცა. მან პირადად მიაცილა პირველკლასელები სკოლაში, ტყიბულის საგანმანათლებლო რესურსცენტრის ხელმძღვანელ ირინე კორძაიასთან ერთად.
პატარებისთვის სწავლის პირველი დღე განსაკუთრებით ამაღელვებელი იყო, მათ მოტივაციასა და სადღესასწაულო განწყობაზე დირექციამ და პედაგოგემა ზირუნეს და საზეიმოდ მორთული სასწავლო სივრცე დაახვედრეს.
სკოლის დირექცია სასკოლო საზოგადოებას სასწავლო პროცესის განახლებას კიდევ ერთხელ ულოცავს.
„გილოცავთ, ახალი სასწავლო წლის დაწყებას ყველას - მოსწავლეებს, მშობლებსა და პედაგოგებს! გისურვებთ, რომ ეს წელი ყოფილიყოს წარმატების მომტანი თითოეული თქვენგანისათვის. განსაკუთრებით, გვინდა მივულოცოთ ჩვენს პირველკლასელებს, რომლებმაც დღეს პირველად შემოაღეს ჩვენი სკოლის კარი, რათა სრულყოფილი ცოდნა სწორედ აქ მიიღონ“,- ვკითხულობთ სკოლის გავრცელებულ მისალოც წერილში.