შულავერის N1 სკოლის სამოქალაქო კლუბის წევრებმა, დემოკრატიის საერთაშორისო დღესთან დაკავშირებით, საინტერესო აქტივობები განახორციელეს
რომან ზოიძის სახელობის მარნეულის მუნიციპალიტეტის სოფელ შულავერის N1 საჯარო სკოლის მოსწავლეები სხვადასხვა საინტერესო აქტივობაში ხშირად ერთვებიან.
ამჯერად, სამოქალაქო კლუბ „თემიდას“ წევრებმა, დემოკრატიის საერთაშორისო დღის აღსანიშნავი კვირეულის ფარგლებში, 15-22 სექტემბრის განმავლობაში სხვადასხვა აქტივობა განახორციელეს. კერძოდ, მე-7 კლასის მოსწავლეებმა დამატებითი მასალები მოიძიეს, თემატური ნახატები შეასრულეს და შემდეგ ყველა მასალა და პოსტერები სადემონსტრაციო დაფაზე განათავსეს.
გარდა ამისა ნინი მაკარაძემ ელექტრონული პრეზენტაცია - დემოკრატიის პრინციპები, მოამზადა და თანატოლებს გაუზიარა. დენიზა თოლორაიამ კი საკუთარ თავზე აიღო ელექტორნული პოსტერის მომზადება და ინტერნეტში განთავსება.