„მომავალი თქვენს ხელშია“ - სალიბაურის N2 საჯარო სკოლის კურსდამთავრებულებმა ეროვნული გამოცდები წარმატებით ჩააბარეს
ხელვაჩაურის მუნიციპალიტეტის სოფელ სალიბაურის N2 საჯარო სკოლის კურსდამთავრებულებმა ერთიანი ეროვნული გამოცდები წარმატებით ჩააბარეს და სხვადასხვა უმაღლეს სასწავლებლებში, სასურველ პროგრამაზე ჩაირიცხნენ.
წელს სკოლიდან სტუდენტები გახდნენ -  ლიზა ბერძენიშვილი, როლანდ დავითაძე, მიხეილ კოჩალიძე, მამუკა ქამაშიძე, ქეთი შაინიძე, თორნიკე შარაშიძე, რეზო შარაშიძე, ხატია ძირკვაძე, მარიამ ძნელაძე, ლევან ხმალაძე  და ლიზი დიდმანიძე,  რომელმაც 50% -ანი გრანტი მოიპოვა.
სკოლაში კურსდამთავრებულებს მიღწეულ შედეგს ულოცავენ და ბედნიერ და ნაყოფიერ სტუდენტურ წლებს უსურვებენ.
„სკოლის დირექცია და პედაგოგიური კოლექტივი ულოცავს ყველა აბიტურიენტს სტუდენტობას და განსაკუთრებით ჩვენი სკოლის 2022-2023 სასწავლო წლის კურსდამთავრებულებს. დაე, წარმატებით დაგელაშქროთ ცოდნის მწვერვალები. წარმატებულ სტუდენტობას და თქვენი მიზნების განხორციელებას გისურვებთ. ჩვენ გვჯერა თქვენი, რადგან „მომავალი თქვენს ხელშია“... ვკითხულობთ სკოლის გავრცელებულ მისალოც წერილში.