წალკის N2 საჯარო სკოლის 28 კურსდამთავრებულმა ეროვნული გამოცდები წარმატებით ჩააბარა
წალკის N2 საჯარო სკოლის 28 კურსდამთავრებულმა, ერთიანი ეროვნული გამოცდები წარმატებით ჩააბარა და სწავლას სასურველ უნივერსიტეტებში გააგრძელებს.
აღსანიშნავია, რომ კურსდამთავრებულთაგან ერთ-ერთმა 70%-იანი გრანტი მოიპოვა.
საქართველოს სხვადასხვა უმაღლეს სასწავლებელში წარმატებით ჩაირიცხნენ -  მერი აბულაძე - (70%-იანი გრანტი), მაკა აბულაძე, ლერი აბულაძე, ეკა წერედიანი, საბა შაინიძე, ლინდა სოლომონიძე​, რობერტ ზადოიანი, თემური ბერიძე, მევლუდი შავაძე, ნატო ვანაძე, სალომე საგინაძე, ხათუნა გორგაძე, მარგო სტეპანოვა​, ელენე შავაძე, ალექსი გრიგორიან​ი, დიანა მარტიროსიან​ი, ბექა ბერიძე, მია ყულოშვილი, გიორგი საგინაძე, ქრისტინე საგინაძე, მაგდა ბოლქვაძე, ბესო აბულაძე, ირინა მარკოიძე, ოფელია ვოსკანიან​ი, ლევან მიქელაძე, ლელა შაინიძე, მეგი ბერიძე და საბა ფირცხელიანი.
სკოლა დიდი სიამაყით ულოცავს ახალგაზრდებს მიღწეულ წარმატებას და წინსვლას უსურვებს.
„გისურვებთ წარმატებებს, როგორც ჩვენი სკოლის კურსდამთავრებულებს, ასევე მთელი საქართველოს პირველკურსელებს. გესახელებინოთ ჩვენი სამშობლო - საქართველო...“, - აღნიშნავენ სკოლაში.