„ჩვენი ქვეყნის მომავალი ხართ“-საქართველოს საპატრიარქოს წმინდა ნინოს სახელობის მართლმადიდებლური სკოლის დირექტორი კურსდამთავრებულებს სტუდენტობას ულოცავს
საქართველოს საპატრიარქოს წმინდა ნინოს სახელობის მართლმადიდებლური სკოლა მოსწავლეებს ხარისხიან განათლებას აძლევს, რაც მოსწავლეთა წარმატებაზე აისახება. ამჯერად, სკოლაში კურსდამთავრებულთა წარმატებით ხარობენ, ახალგაზრდები სხვადსხვა უმაღლეს სასწავლებელში ჩაირიცხნენ და მათთვის სასურველ უნივერსიტეტებში გააგრძელებენ და საოცნებო პროფესიებს დაეუფლებიან, წარმატებულ კურსდამთავრებულთაგან ერთ-ერთი კი ბრიტანულ უნივერსიტეტში ისწავლის.
- მარიამ ტალახაძე - ბრაიტონის უნივერსიტეტი;
- ანა გულისაშვილი, თემო გიორგაძე და გიორგი ქარჩხაძე - საქართველოს საზოგადოებრივ საქმეთა ინსტიტუტ (GIPA/ჯიპა);
- საბა თევზაძე და რატი მინაშვილი - თავისუფალი უნივერსიტეტი;
- ნიკა ტვილდიანი და ლუკა ლურსმანაშვილი და თემო ანთიძე - კავკასიის უნივერსიეტი;
- ლიზა ჭეჟია და ლიზი თათულიშვილი - ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი;
- ნინო კაპანაძე და ნიკა ყავლაშვილი - ბიზნესისა და ტექნოლოგიების უნივერსიტეტი (BTU);
- მარიამ კობახიძე - კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტის (CIU);
- ლიკა ლომიძე - ევროპის უნივერსიტეტი;
- გიორგი პირველი და ნიკოლოზ ტატუნაშვილი სწავლას მათთვის სასურველ უნივერსიტეტებში გააგრძელებენ.
სკოლის დირექტორი ლალი მელივა, რომელიც კურსდამთავრებულთა დიდი გულშემატკივარია, ახალგაზრდებს სტუდენტობას ულოცავს და ბედნიერ და ნაყოფიერ სტუდენტურ წლებს უსურვებს.
„საქართველოს საპატრიარქოს წმინდა ნინოს სახელობის მართლმადიდებლური სკოლის კურსდამთავრებულო პირველკურსელებო!
გილოცავთ, ერთიანი ეროვნული გამოცდების ჩაბარებას.
უსაზღვროდ გვახარებს თითოეული თქვენგანის წარმატება. ეს გახლავთ უდიდესი არჩევანი - პროფესიის, რომლითაც კიდევ ერთი ნაბიჯი უნდა გადადგათ პიროვნული განვითარებისკენ, პროფესიის დაუფლებისკენ, რითაც საკუთარი ოჯახისა და სამშობლოს მსახურების უდიდესი შანსი გეძლევათ.
ჩვენი ქვეყნის მომავალი ხართ, თქვენი პროფესიონალიზმი ჩვენი სამშობლოს წინსვლის გარანტია იქნება. გისურვებთ, ბედნიერ სტუდეტობის წლებს. კვლავ მრავალი საინტერესო და სასახელო მწვერვალი დაგეპყროთ.
გპირდებით, რომ თქვენი სკოლა ის მშობლიური ადგილია, სადაც მუდამ სიამაყით შეხვდებიან თქვენს მიერ გადადგმულ ღირსეულ და წარმატებულ ნაბიჯებს“, - აღნიშნავს სკოლის დირექტორი ლალი მელივა.