კირიონ II-ის სახელობის საგანმანათლებლო მართლმადიდებლური ცენტრის კურსდამთავრებულმა ეროვნულ გამოცდაზე, ინგლისურ ენაში უმაღლესი ქულა დაიმსახურა
ქობულეთის წმიდა მღვდელმოწამე სრულიად საქართველოს კათოლიკოს-პატრიარქ კირიონ II-ის სახელობის საგანმანათლებლო მართლმადიდებლური ცენტრის კურსდამთავრებულ ელისაბედ სიამაშვილს ერთიან ეროვნულ გამოცდაზე, უცხოურ ენაში უმაღლესი შეფასება აქვს.
ელისაბედმა 70-დან 70 ქულა​ ინგლისურ ენაში დაიმსახურა.
„ქობულეთის წმინდა მღვდელმოწამე სრულიად საქართველოს კათოლიკოს-პატრიარქ კირიონ II-ის სახელობის საგანმანათლებლო მართლმადიდებლური ცენტრის კურსდამთავრებულმა ელისაბედ სიამაშვილმა ერთიან ეროვნულ გამოცდებზე, ინგლისურ ენაში, მაქსიმალური 70 ქულიდან 70 ქულა აიღო. ვულოცავთ ელისაბედს“,- აღნიშნავენ სკოლაში.
შეგახსენებთ, რომ ერთიანი ეროვნული გამოცდების შედეგების გამოქვეყნება 1-ელ აგვისტოს, ქართული ენისა და ლიტერატურის ტესტირების შეფასების გაცხადებით დაიწო. გუშინ, კი შეფასებისა და გამოცდების ეროვნულმა ცენტრმა უცხოური ენების ტესტირების შედეგები გამოაქვეყნა.