ბარდნალის საჯარო სკოლას კიდევ ერთი წამყვანი მასწავლებელი შეემატა - სტატუსი სოფო მიქაძემ აიმაღლა
ლადო ასათიანის სახელობის ბარდნალის საჯარო სკოლის პედაგოგები პროფესიულ წინსვლასა და განვითარებაზე აქტიურად ზრუნავენ. სკოლას კიდევ ერთი წამყვანი პედაგოგი შეემატა. 22 მასწავლებლიდან უკვე 10 პედაგოგი, წამყვანის სტატუს ატარებს.
ამჯერად, სტატუსი სოფო მიქაძემ აიმაღლა.
სკოლის დირექცია და კოლეგები პედაგოგს პროფესიულ წინსვლას ულოცავენ.
„სოფო, ნიჭიერო, გამრჯე, დაუღალავო, პასუხისმგებლობიანო, გულისხმიერო, საიმედო კოლეგა და მეგობარო, გილოცავთ სტატუსის ამაღლებას - წამყვან მასწავლებლობას, რომელსაც შენი თავდადებული შრომითა და მიზანდასახულობით მიაღწიე!
კვლავაც წინსვლა-წარმატებები პედაგოგიურ საქმიანობასა და პირად ცხოვრებაში!
ჩვენი სკოლის 22 პედაგოგიდან უკვე 10, წამყვანი მასწავლებლის სტატუსით, ასევე მოსწავლეთა კონტინგენტის საგრძნობი მატება, რაც ყოველი ჩვენგანის მოტივაციასაც გაზრდის და სკოლის პრესტიჟსაც კიდევ უფრო აამაღლებს!  ბედნიერი და წარმატებული დღეები ყველას, კოლეგებო!“,- ვკითხულობთ სკოლის გავრცელებულ მისალოც წერილში.
აღსანიშნავია, რომ სტატუსის ამაღლების მსურველი მასწავლებლების ნაწილს, ვინც პროფესიული საქაღალდე კომისიას წარუდგინა, „ესქულის“ ბაზაში სტატუსი უკვე აესახა.