მესხეთის საჯარო სკოლის პედაგოგმა, ლელა კიკნაძე-მარგველაშვილმა „ახალი სკოლის მოდელის“ ექსპერტობის კანდიდატობის ტრენინგ-კურსი წარმატებით გაიარა
წყალტუბოს მუნიციპალიტეტის სოფელ მესხეთის საჯარო სკოლას პროფესიონალი, განვითარებასა და წინსვლაზე ორიენტირებული პედაგოგები ჰყავს.
ისინი სასწავლო წლის განმავლობაში არაერთ ღონისძიებასა თუ პროექტში ერთვებოდნენ. ერთ-ერთი ასეთი ლელა კიკნაძე-მარგველაშვილია.
მას 2022-2023 აკადემურ წელს საბაზო განათლების პროგრამის ფარგლებში განხორციელებული „ახალი სკოლის მოდელის“ ექსპერტობის კანდიდატობის ტრენინგ-კურსის წარმატებით გავლისთვის სერტიფიკატი გადაეცა.
აღსანიშნავია, რომ ტრენინგ-კურსი 18 საათის განმავლობაში გრძელდებოდა. სკოლაში პედაგოგის მიღწევით ამაყობენ და წარმატებას უსურვებენ.
„ვულოცავთ ჩვენი სკოლის პედაგოგ ლელა კიკნაძე-მარგველაშვილს. წარმატებებს ვუსურვებთ პროფესიულ საქმიანობაში“,- აღნიშნავენ სკოლაში.